Harfeník

Kdo hraje na struny osudu, může si ošklivě pořezat prsty

Harfeník je fantasy novela z daleké jižní země, která by v jiném čase a vesmíru připomínala starověkou Indii. Hlavní hrdina jménem Slavoj – teoreticky spisovatel a cestovatel, prakticky opilec a tulák – se tady zaplete do vyšetřování krádeže prastaré harfy a to ho nejspíš bude stát život. Omylem totiž zakopl o sto let starý plán fanatického podzemního kultu.

Slavoj samozřejmě nevěří v bohy, monstra a podobné nesmysly… jenže někdy stačí, když bohové, monstra a podobné nesmysly věří ve vás.

Těšte se na padesát stran dobrodružství v rytmu těch nejlepších šestákových románů! Budete trnout napětím, smát se a hltat větu za větou od prvního písmene k poslednímu!

 

Chci si přečíst Harfeníka!

(Nebojte, je to zadarmo 🙂)
Formulář se odesílá, počkejte prosím…

 

Možná vás napadlo: Co bude ten neřád spisovatelská dělat s mým e-mailem?

Odpověď zní: Jen to co mi dovolíte, GDPR je mi svědkem! Dorazí vám e-mail a v něm odkaz ke stažení novely. Na konci e-mailu se vás pokorně zeptám, zda se mnou chcete být stále v kontaktu pro případ, že bych ještě někdy napsal něco tak úžasného jako Harfeník a vy byste o tom chtěli vědět jako první. Pakliže to odsouhlasíte, dám vám v pravý čas echo. Ozvat se vám může také Jitka Ládrová s novinkami ze světa Nejmocnějších, ve kterém se Harfeník odehrává. A to je vše. Žádné triky. Zadne hacky. Vycouvat můžete kdykoliv. Tento svůj slib pečetím tou nejposvátnější přísahou, jaké jsem se kdy naučil: Jelito, kopyto, platí to!