Harfeník

Kdo hraje na struny osudu, může si ošklivě pořezat prsty

Harfeník je fantasy novela z daleké jižní země, která by v jiném čase a vesmíru připomínala starověkou Indii. Hlavní hrdina jménem Slavoj – teoreticky spisovatel a cestovatel, prakticky opilec a tulák – se tady zaplete do vyšetřování krádeže prastaré harfy a to ho nejspíš bude stát život. Omylem totiž zakopl o sto let starý plán fanatického podzemního kultu.

Slavoj samozřejmě nevěří v bohy, monstra a podobné nesmysly… jenže někdy stačí, když bohové, monstra a podobné nesmysly věří ve vás.

Těšte se na padesát stran dobrodružství v rytmu těch nejlepších šestákových románů! Budete trnout napětím, smát se a hltat větu za větou od prvního písmene k poslednímu!

 

Chci si přečíst Harfeníka!

(Nebojte, je to zadarmo 🙂)
Formulář se odesílá, počkejte prosím…

 

Možná vás napadlo: Co bude ten neřád spisovatelská dělat s mým e-mailem?

Odpověď zní takto: Chci s vámi zůstat v kontaktu. Pokud se mi ještě někdy podaří napsat něco tak úžasného jako Harfeník, pošlu vám echo. Ozvat se vám může také Jitka Ládrová s novinkami ze světa Nejmocnějších, ve kterém se Harfeník odehrává. A to je vše. Tento svůj slib pečetím tou nejposvátnější přísahou, jaké jsem se kdy naučil: Jelito, kopyto, platí to! Z odběru e-mailů se můžete samo sebou kdykoliv odhlásit.