Pravidla blogárny

Pokud chcete číst tento blog, měli byste se řídit následujícími pravidly. Věřte mi – jde tady o vaše duševní zdraví, reputaci i holý život.

Pravidlo 1 – Nečtěte to!

Copak nemáte nic lepšího na práci? Tohle je blog člověka, který už sice něco málo napsal, ale nikdy předtím neblogoval. Je tady skutečně velké riziko, že bude mluvit z cesty, plácat páté přes deváté, chodit kolem horké kaše a mlátit prázdnou slámu. Takže okamžitě přestaňte se čtením. Hned. Teď. Pořád pokračujete? Tohle není legrace! Nic? Nu dobrá, vidím, že mám co do činění s opravdu otrlým a statečným čtenářem. Tak budiž. Ale já vás varoval! -aroval! -aroval! (To je démonická ozvěna, pokud to nebylo jasné.)

Pravidlo 2 – Neposlouchejte mě!

Na tomto blogu se čas od času může objevit článek, ve kterém se tvářím jako bych dával rady a tipy o psaní, životě, ba dokonce rodičovství. Rozhodně je nedávám! Jsou to jen má vlastní pozorování a zkušenosti, které mohou být naprosto mylné (asi jako představa studentů, že je dobrý nápad přespat ve strašidelném domě).

Pravidlo 3 – Nesdílejte to!

Jak už bylo řečeno, platí na těchto řádcích vysoký stupeň nebezpečí v oblasti žvástů. Pokud budete něco z tohoto blogu sdílet, můžete se nadobro připravit o přátele i statut inteligentního tvora. Jestliže vás to nezastrašilo, anebo dokonce souhlasíte s něčím, co jsem tady napsal, pak máte mé nejvyšší požehnání poslat to dále do světa.

Pravidlo 4 – Dejte mi co proto!

Zůstali jste po přečtení mého článku plní (nedejbože kladných) emocí? Nejprve se ubezpečte, že se nejedná pouze o důsledek špatného zažívání, a pak mi napište, co vás tak rozhodilo. Užijte komentářů, soukromé zprávy nebo si mě odchyťte na sociální síti.

Pravidlo 5 – Padejte odsud!

Vy pořád ještě čtete pravidla, když máte po ruce celý blog? Co je to s vámi? Vyberte si nějaký článek a hurá do toho. Tři zaručeně skvělé tipy najdete jen pár desítek pixelů níže.

Mohlo by se vám líbit

Napište komentář